Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Digitális fényképezőt...

Milyen Digitális fényképezőt ajánltok?

Figyelt kérdés
Maximum 20 ezer forintom van rá.
2011. jún. 21. 08:42
 1/8 csapacsupa ***** válasza:
57%
Akkor ne vegyél semmilyent. Várj vele míg lesz pénzed igazi fényképezőgépre is.
2011. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves csapacsupa!


Normális választ vártam értelmes emberektől! Tudod nem mindenki engedheti meg magának a drágább fényképezőt,úgy mint te, de azért gondolom olyan ember is szeretne jó fényképet készíteni egy olcsóbb géppel, mint te egy több tízezressel. Én nem azt mondtam, hogy csúcsminőségűt szeretnék, de azért ár-érték arányban lettem volna kíváncsi a véleményekre!

2011. jún. 21. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig nagyjából igaza van, de akkor megfogalmazom máshogy: ennyiért mindegy, mit veszel, csak ismert márka (Canon, Nikon, Fuji, Samsung, Pentax, Panasonic) legyen.
2011. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. jún. 21. 19:07
 5/8 csapacsupa ***** válasza:

Normális választ adtam és értelmes vagyok. Az, hogy a kívánalmaid ellenére a válasz nem az volt, hogy mit vegyél, hanem hogy ennyiért mit ne vegyél, arról nem tehetek. Gondolom ismered a mondást, hogy olcsó húsnak híg a leve. Nem hencegtem azzal, hogy csúcsminőségű gépem van és eszem ágában sem volt az alsó kategóriás kompaktokat összehasonlítani azzal. Azonban ár-érték arányban 20.000 Ft alatt a kompakt fényképezőgépekről csak egyetlen véleményt lehet alkotni, mégpedig azt hogy szar. A hasznos tanács az, hogy ha most 20.000 ft-ot tudsz szánni rá, akkor 1 hónap múlva biztos ki tudod ezt szélesíteni 30.000 Ft-ra. Nem mondom, hogy hatalmas különbség, azonban ennyi pluszért már elfogadható minőségű szerkezetet is vásárolhatsz. Mint pl. ez: [link] (Szerintem a Samsungnak bugyuta a menüje, de megfelelő termék ár-érték arányban).

Így kifejtve megfelel a véleményem, vagy az álláspontom?

2011. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed,megfelel.Elfogadom,hogy neked ez az álláspontod,csak tudod nem várhatok egy hónapot, ha ajándékba akarom venni most. Nem akarok csúcsminőségű gépet, csak azt szeretném, hogy akinek veszem, legalább tudjon fotózni és viszonylag jó képeket készíteni. Azért kérdeztem, hogy ezen az árkategórián belül melyik lenne az a fényképező, amely viszonylag jó képet csinál az árához képest.
2011. jún. 21. 20:13
 7/8 csapacsupa ***** válasza:

Azt nem mondtad, hogy a vásárlás időhöz van szorítva. Így persze meg lehet próbálni kihozni a legjobbat, de akkor is csak rá kell tenned 2.000 Ft-ot ha rám hallgatsz.

Itt van ez a kompakt gép: [link]


A vakuja viszonylag erős és az 5×-ös optikai zoom nem elhanyagolható plusz benne van a mostanában divatos arcfelismerés is. Az egyetlen ami érzékeny lehet az a színe bár szerintem jól néz ki. Vizsgálgasd és fontold meg mert szerintem ez lehet a legelfogadhatóbb kompromisszum ennyi pénzért.

2011. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Megfontolom!

Elnézést kérek a korábbi vitáért! Szép napot!

2011. jún. 22. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!