Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megérné egy topkategóriás...

Megérné egy topkategóriás Bridge gépet alsó kategóriás DSLR-re cserélni?

Figyelt kérdés

Most egy Panasonic DMC-FZ100-asom van. Tavaly karácsony előtt vettem, azóta össze tudtam spórolni még egy kis pénzt. Ha most eladnám a gépet, tudnék belőle venni egy alsó kategóriás DSLR gépet alap objektívkittel.

Megérné lecserélni a gépem?


2011. jún. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy alapobira tellik, szerintem csalódás lenne. Hozzászoktál a nagy zoomátfogáshoz és a viszonylag jó minőségű képekhez. Ebből az elsőt buknád, a másodikban alig lenne változás. Igaz, hogy sokkal kreatívabban tudod kezelni a gépet és játszhatsz a mélységélességgel is.


Szerintem akkor vegyél alap DSLR-t, ha van pénzed az alapobin kívül egy telére és egy fix gyújtótávolságú, fényerős obira is (pl. fix 50). Az már bridge géppel behozhatatlan...

2011. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2011. jún. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!