Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Titeket mi fogott meg az...

Titeket mi fogott meg az macbook-okban, illetve apple termékekben?

Figyelt kérdés
Mi tetszik bennük? Gondolok itt az almás laptopra, ipodra, iphonera.:)
2011. júl. 7. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi gondolok itt az Iphonra.200ezerFt a nagyobb tudású sokkal jobb Motorola defy meg csak 60.Tehát egy rakás-.-
2011. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Defy egy jó telefon de nagyon messze áll az ájfon-tól...
2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol láttad a 200.000Ft-ot. Igaz amikor megjelent az iphone 4 akkor lehetett rendelni a neten 400.000Ft-tól tavaly. Én most egy 3gs-t használok, a vaterán vettem használtan 70e-ért és nekem tökéletesen megy. Megérte.
2011. júl. 7. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok sok pénzem lenne mac-et csak a kinézete miatt vennék.NAgyon szép az biztos de a tudása egyáltalán nem nyűgöz le mert annyi pénzért már kapni jobbat is.Iphone sztem azért jó mert nagyon jó alkalmazások vannak rá amik még nem annyire elterjedtek és az ember szivesen kipróbálná de ez is megunható ennyi pénzt nem ér és a kinézete nagyon ergya.Sztema az almás cuccok azért ilyen felkapottak mert azt hiszi az emberek hogy ami drága az biztos nagyon jó és nincs mindenkinek tehát menőzhecc vele.Akik ezért veszik azok meg is érdemlik:)
2011. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha reális áron adnák a termékeiket az almások jó alternatíva lenne, de így semmi nem fogott meg a termékeikben. A laptopot egy azonos tudású pl asus tól egy százassal többért adini nos... A teló szintén.
2011. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:( nekem minden vágyam egy macbook pro 13" de még nincs munkám szó se lehet róla.. Ez az ország..:( Pedig szivesen dolgoznék mindig nézem a diák munkákat:)) 14 éves vagyok.
2011. júl. 7. 22:05
 7/13 A kérdező kommentje:
A szüleim szerint meg csak a reklámok hatása alatt állok.:D
2011. júl. 7. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:
13"-as nem túl kicsi ? :D
2011. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a legolcsóbb :D de elég, főleg hogy könnyebb cipelni is mint a nagyobbakat
2011. júl. 7. 22:09
 10/13 anonim válasza:
Ezzel én is pont ugyanígy vagyok,14 éves,minden vágyam h ballagásra egy macbook pro-t kapjak. Én is a 13 hüvelykeset néztem ki. Csak azt nem tom hogy tud-e annyit hogy megérje az árát :S
2012. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!