Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A panasonic HDC-HS80 milyen...

A panasonic HDC-HS80 milyen kamera? Illetve többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék majd operatőrnek illetve kameramannak tanulni!!

Szeretnék egy kamerát venni jó áron amilyenen ezt lehet kapni csak pár dologgal nem vagyok tisztában!!

Van-e benne magyar menü??

És hogy fellehet-e tölteni a készített videóimat a kamrával facebbokra vagy youtubra feltenni illetve a kamárban meg lehet-e szerkeszteni??

Ha valaki segítene az jó lenne!

Meg hogy milyen napellenzőket kiegészítőket tartozékokat ajánlotok hozzá??


2011. szept. 22. 11:10
 1/3 anonim válasza:
Eloszot vegezz el egy ijesmi tanfolyamot mert latom nem ertesz ezekhez semmit! Kamerat meg nem vegyel tobb szaz ezerer mert egy ilyen amatornek eleg egy kezdo szutyok kamera
2011. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Háth (-_--_--_-)

asddsasdasa-dsadSDSADASD dsdadad11ada-ddaad------- vagyok!!

Éves!!

Ha figyelsz látod!!Nem szivesen irom ki szoval apa mondta hogy vegyek komolyat és persze nem mondok neki nemet :D

És oké a tanfolyam jó ötlet köszike!!

Majd talánn amugy jövőre vagy is ujj év utánn karácsonyra kapom!!

Szóval addig van időm tanulni!!

Köszönöm azért válaszodat!!

Csak reméltem hogy valaki azt is elmondja amit kérdeztem!!

2011. szept. 23. 14:16
 3/3 anonim válasza:
Megbaszhatod -.-
2011. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!