Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » En sosem talalom mindig...

En sosem talalom mindig keresgelem a TV,vagy a DVD taviranyitojat..."Hol a taviranyito"? "Szivi nem lattad? " Mások is így vannak vele?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kerdes,de en nemtom ti hogy vagytok vele de en sosem talalom mindig keresgelem a TV,vagy a DVD taviranyitojat... hiaba elotte egy percel tettem le:)Leginkabb az agyban fordul velem elo:)De a parom mindig tolem kerdi hol van,mert ugye az asszonynak mindent tudni kell:) Es anyu is mondja hogy o is egy oraig keresi mindig:)Kivancsi vagyok hogy masok is igy vannak e vele?
2009. ápr. 1. 03:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

én néha úgy vagyok, hogy keresek valamit, ami ott van az orrom előtt közvetlenül..pld. ülök az asztalnál és keresem a mobilomat...orditva megkérdezem: nem láttátok a mobilomat???... aztán jön a tesóm, és leszid, hogy milyen vak vagyok....

nekünk a tv kapcsoló mindig ott van, ahol abszolút nem kéne lennie...apám soha nem találja mert beviszi a konyhába, fürdőbe. ilyenkor mindig mondjuk neki, hogy nézze meg a hűtőbe.

múltkor a borotvakrémet a hűtőbe tette :)

2009. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kb. 2-kor értem ma haza,AZÓTA nem találom,már azért is jöttem ide,hátha Valaki írt már ki ilyen frenetikus kérdést.Hát igen!:) Azért ilyen nem szokott lenni,de most a föld nyelte el? Az oké,a mindennapos,de akkor pár másodperc és megvan az ágyon-a párna alatt-valahol,de ilyet!:O

S még ha nem is akarom elkapcsolni a tv-t is idegesít,hogy nincs Nálam az irányítás!

Egyébként Nálunk épp aki nem találja,az kérdezi a Másikat,tehát nem csak a Párom keresi mindig Rajtam,hanem oda-vissza.:D

Ezek után be fogok szerezni valami csipogót,ami megkeresi.Már ha meglesz valaha!

Na köszi,hogy ezt az aktuális helyére megoszthattam Veletek és kiírhattam a dühömet!:)

2012. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!