Tablet vagy Notebook?

Figyelt kérdés
netezésre, zenehallgatásra használnám, meg az egyetemen az órákra vinném magammal, asztali PC-m van, szóval nem tudom melyiket lene érdemesebb vennem.
2011. júl. 19. 14:35
 1/9 A kérdező kommentje:
lenne
2011. júl. 19. 14:37
 2/9 Teszto válasza:

apple ipad. a legjobb megoldás ilyen célokra:)

h 1 v 2 az mind1

2011. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hát ha az egyetemhez elő van írva egy laptop, akkor ne táblagépet vegyél, mert azon nehéz írni. Az tulajdonképpen egy nagyobb érintőképernyős telefon, csak nem tudsz vele telefonálni(mán amelyikken). Amugy meg a táblaPC-n nagyon élvezetes a netezés, de viszont semmi másra nem tudod nagyon használni. Ha egy táblázatot akarsz létrehozni, vagy valami munkádhoz kellene(akár csak egy e-mailt akarsz írni) nem jó rá billentyűzet nélkül, mert egyszerűen lassú és szenvedés rajta írni. Szerintem sokkal jobb egy laptop először.
2011. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem laptopot vegyél mint ahogy már mondák a tableten nehéz gépelni
2011. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs előírva az egyetemhez a laptop, a tabletet pedig mindenképp billentyűzettel venném
2011. júl. 20. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:

A tabletek többsége Androidos rendszerrel fut, a Notebook pedig Windowssal, tehát a notebook és a gép közötti konfiguráció könnyebb +használhatóbb programok vannak rajta.

egy 80.000 ezer Ft-s notebook 1.6-1.8GHz-s, míg egy tablet ugyanennyiért 800MHz-s. Játszani Tableten jobb, viszont a mobil játékok nagy képernyőn nem szépek.(főleg amelyiket nem is lehet feltenni teljes képernyőre)

2011. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Játszani tableten jobb????????????????

Ez most komolyan mondtad????

Ezen csak röhögni lehet XDXDXD

2011. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom laptopra értette, mert egy olcsóbb notin, az új játékok nem futnak valami szépen.

Bár szubjektív a vélemény, ha valaki nagyon akar játszani vesz konzolt vagy asztali gépet, mert ezek jobban alkalmasabbak mindezekre.

2012. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is volt, ezzel kapcsolatban egy nagy dilemmám és szerencsére segített egy jó ismerősöm, aki már egyetemet végzett és ő, azt mondta, hogy a notebook a legjobb az egyetemre, mert kisebb, mint egy laptop a tárhelye, pedig alapból jobb, mint egy tableté és, ha már laptop és notebook között vacillálsz az utóbbi olcsóbb és a szállítása is egyszerűbb. Szerintem mindenképp notebookot vegyél.
2013. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!