Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Google CHrome hol tárolja a...

Google CHrome hol tárolja a jelszavakat?

Figyelt kérdés
Email címemmel ma kijelentkeztek és nem tudom a jelszót,van rá lehetőség,hogy megnézzem valahol a beállításokban vagy vmi hogy mi a kód?
2011. júl. 29. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
ott van oldalt az a villás kulcs ott van hogy beállítások ott bal oldal a személyes dolgok fül és ott ,hogy mentett jelszavak kezelése és ott + Az elmentett jelszavak itt jelennek meg. További információ
2011. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. júl. 30. 08:26
 3/6 zati19 válasza:
74%
C:\Users\felhasználónév\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default és ezen belül a Web Data fájlban tárolja (win7) a jelszavakat. Nekem azért kellett, mert újrahúztam a gépet, és át akartam másolni mindent. Minden sikerült, az azonosítókat át is vittem, de a jelszavak a régi gépen maradtak. Most ezt is átmásolom, és rendben lesz. ;) Amúgy rosszul tetted fel a kérdést! Mert aki a kérdés miatt jön ide, az az én válaszomra lesz kíváncsi. :)
2012. okt. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves utolsó, nekem a te válaszod bejött, megtaláltam , viszont azt írja ki, hogy másik program használja, vagy nem elérhető :O de azért köszi !

Crome-om van és Win 7 em pedig .

2012. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kovács Márk Márió(B) válasza:
" zati19 " Köszönöm én is a válaszodat ez nekem bejött csak egy a probléma hogy ANSI-kódolású de nagyon szépen köszönöm nagyon sokat segítettél nekem!
2015. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

zati19

Igazad van. Nekem is az kell, hogy hol tárolja el a rendszerbe fájlként és nem az, hogy hol lehet megnézni mi a jelszó.

Az utóbbi a beállítások menüből a jelszavak kezelésében.


De én nekem is a gép újra telepítése miatt kell. Hogy ne egyesével keljen bepötyögni vissza megint mint amikor a webhely meg van nézve, meg van ami a másik rendszeren nincs beírva, így vannak eltérések. És, ami ebbe nincs benne a másikról, az általad megadott helyről le kell húzni, hogy meglegyen később is. Na meg biztonsági okokból nem baj ha el van mentve vhová.

2019. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!