Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell a Google Chrome...

Hogyan kell a Google Chrome böngészőből kimenteni a jelszavakat és könyvjelzőket, beállitasokat?

Figyelt kérdés
Újba kéne rakjam a krómot. Jópár van, és nincs kedvem egyenként kiirogatni, majd egyenként visszamásolni. Ne irjátok, hogy olyant nem lehet, mert láttam már, aki ezt csinálta, csak én nem tudom, hogy kell.
2011. máj. 2. 18:25
 1/2 Cris09 válasza:
Helló. Google Chrome..: Könyvjelzőkezelő-->Rendezés-->Könyvjelzők exportálása.. kimented és újra teszed és ugyan így csak nem Exportálás hanem Importálás :) Remélem segítettem
2011. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez igen, asszem, igy jó, csak rájöttem, hogy nem tudom használni, mert pont emmiatt kéne újbapattintani a krómot, mert nem működik semmi, nem jelenik meg semmi, csak feháren a háttér. Ezt az apróságot kifelejtettem.

Köszi!

2011. máj. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!