Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan könyv, miben nagyon...

Van olyan könyv, miben nagyon részletesen és mindent leírnak a fényképezésről? (Nikon)

Figyelt kérdés

Hogy mi miért jó és mit érdemes csinálni, hogy ilyen meg olyan képed legyen.. szóval mindent!

Szeretnék venni egy tükörreflexes fényképezőgépet, ez lesz az első, és hát értitek, nem nagyon vagyok otthon a témában!

A vásárlás nem a közeljövőben lenne esedékes, még gyűjtögetnem kell, de egy Nikon D3100-as gépet néztem ki magamnak.

Esetleg tudnátok ajánlani másik gépet? Nem vagyok benne biztos, hogy jól választok!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 2. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A fényképezésben nem vagyok otthon, így gépet nem tudok ajánlani, és könyvet se találtam, csak egy ilyen, részletes leírást. Szerintem azért ezt is böngészd végig, bele-bele olvasgattam és részletes. Hasznodra válhat :)
2011. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsánat elfelejtettem belinkelni :D

2011. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket! :)
2011. aug. 2. 09:51
 4/4 anonim válasza:
Én pár éve vettem egy könyvet azt hiszem fotósok bibliája volt, de biztos ,h vmi ilyesmi volt a címe.
2011. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!