Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fényképezőgépnél az akkus gép...

Fényképezőgépnél az akkus gép a jó, vagy amihez elem kell?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem az elemest, mert tartalék elemet tudok vinni. Vagy bárhol venni. Akksit viszont nem.
2011. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a saját akkus tovább írja és általában részletesebb a kijelzése is. az meg hülyeség hogy nem tudsz vinni pótakkut. miért ne tudnál? nekem is 2 akkum van. 1000-1200 képet bír a 2 akku és 3 óra alat teletöltöm a lemerültet.


amúgy en-el9 akkuk nikon d40 gépben.

2011. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,és ti milyen márkajú,teljesítményű gépet vennétek?nem profi fotós vagyok,csak házi anyuka aki naponta fotozza gyerekeit meg mindent.de a minűség azért fontos.30-ezerig.
2011. aug. 3. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:

hát 30 ért ritka a saját akkus, de olyan sok van amibe 4 akku/elem kell és azok már jobbak kicsivel.


ennyiből használtan lehet jó gépet venni.


pl fuji s 1500, s1600, régebbiek: fuji s6500FD ( ha sikerül fogni egyet jó áron)


kicsit olcsóbb a fuji s5600 modell de azis nagyon jó használható. én anno azzal kezdtem mielőtt DSLR-re váltottam. hátránya a 38mm-es nagylátószög de megszokható.


többi bridge márkában nem vagyok otthon azt majd ír más.

tesztek: [link]

[link]

[link]


hallottam hogy a sony bridge gépei is nagyon jók de azokat nem ismerem sajnos.


konkrét ajánlat:

[link]


én ezt venném ennyiből!

2011. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!