Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan, hogy nyilván...

Lehetséges olyan, hogy nyilvános (pl. pláza) wc-ben van webkamera, és látják az embert felülről ill. felvételt csinálnak róla? Vagy ez paranoia a részemről?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 21:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom ahol kamera van ott ki kell írni ezt. Ha titokban be lenne kamerázva akkor már lebuktak volna. De szerintem nem is érné meg nekik. Mit néznének? Ahogy ülsz a budin az nem túl érdekes :)
2009. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
öltözőbe, illemhelyre a jog szerint nem szabad kamerát tenni
2009. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na még az hiányozna...!!!
2009. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van akinek az is érdekes, sajnos. Na meg nemcsak a vécén ülni szoktak... Én pl. előnyben szoktam részesíteni a rokkant wc-t, mert az tágasabb, szeparált, de pont attól tartok, hogy épp oda szerelnek fel valamit (hogy mondjuk lássák, ha valaki rosszul van, ilyesmi). Nem mellesleg múltkoriban a Duna Plázában foglalt volt a rokkantbudi, de a sima sokfülkés női vécéhelyiségbe is áthallatszott, hogy milyen jót szeretkezik ott egy párocska. Az meg már érdekes lehet a kamerázóknak is. Napi 1 "kapás" minimum akad, az tuti.
2009. ápr. 10. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar jogszabályok szerint ilyen helyre tilos kamerát szerelni, illetve úgy tudom, hogy máshova is ha szerelnek, akkor is ki kell írni.
2009. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, utolsó, jól tudod!

Tilos, és ahol pedig van, oda kötelező kliírni, de így is csak 72 óráig szabad megőrizni a felvételt, aztán törölni kell, és egy sor egyéb megkötés, hogy kik férhetnek hozzá stb.

(Az más kérdés, hogy a gyakorlatban sajnos ez igen ellenőrizhetetlen, és sajnos igencsak visszaélnek ezekkel a felvételekkel sokszor, de hát nem lehet mit tenni, amikor minden boltban 25 kamera van és minden utcában lassan 10, akkor képtelenség lenne ellenőrizgetni mindet, hogy szabályosan járnak-e el, pedig nem ártana)

És csak egy megjegyzés: ne csodálkozz az ilyen szeretkezős dolgokon, konkrétan tudom ismerőstől, hogy a westend kifejezetten meleg találkahely, na ott aztán meg minden megy a féri wc-ben (is) .... meg máshol is ...

2009. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Csak nem!!!!!
2009. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
ez az utolsó ez mire "csak nem" ??????
2009. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én meg azt tudom konkrétan hogy volt de lehet hogy van is olyan szolárium ahova szereltek kamerát és a neten lehetett nézni.Szerintem az se szabályos.
2009. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami rémlik nekem is az ilyen (webkamerás) szoláriumról, de abban az volt a poén, hogy aki bement, az tudott a dologról, cserébe ingyen volt a szolizás.
2009. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!