Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnál? Ha a férjed/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál? Ha a férjed/feleséged nyílvános helyen oldalon adatlapokon 1, nen írja be, hogy házas? 2, képek csak gyerekekről vannak? Még tetkókról is úgy beszél, hogy egyik váll egyik gyerek másik másik gyerek. Én hol vagyok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy az történt vele, ami a nőkkel előfordul néha, hogy a gyerek születése után csak a gyerek számít, vagy nincs rólad fénykép, a családi állapotot meg simán nem tölti ki (én sem szoktam), vagy elhidegültetek egymástól.


Nő vagy vagy férfi?

2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan tőlünk kérdezed? Kérdezd meg tőle...
2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ÉN NŐ.
2011. okt. 27. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a férjedről van szó.

Talán azért nincsenek képek rólad, mert feltételezem neked is van adatlapod és nem tartja szükségesnek duplán feltenni a képeket, de tényleg őt kellene megkérdezned.

2011. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19:19


ő ALAPBÓL AZT MONDANÁ,HOGY KOMBINÁLOK A MIÉRTTEL...így szeretném tudni ,hogy általában mi lehet az ok?

2011. okt. 27. 19:25
 6/11 A kérdező kommentje:

19:24

Nincs adatlapom.Nem is regelek fel semmilyen közösségi oldalra. Van 1 jó oka miért nem...

2011. okt. 27. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor megkérdezed még egyszer és addig nincs vacsora, ameddig nem válaszol.

Ha másképp nem hajlandó megindokolni..

2011. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem akarok szart kavarni, de munkatarsam igy csajozik, mert ugye kinek nem jonne be egy gyerekekkel pozolo ferfi?

Illetve en magam meg ilyen anyukakat kurogatok szal en gyanakodnek.

2011. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem például nem jön be :D Egy fiatal nőnek szerintem nem nyerő, ha egy férfinek gyereke van, főleg ha csak kalandra kell. Egy idősebb családcentrikus nőnek már talán előny lehet.
2011. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert aki házas általában beírja.
2011. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!