Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használt már, vagy használ-e...

Használt már, vagy használ-e jelenleg is valaki elektromos borotvát?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretnék venni ajándékba egy elektromos borotvát. Aki használt már, vagy jelenleg is használ, kérem, írja meg, hogy szerinte melyik lenne a jó választás. ( elég sokféle van, és nem tudom, melyik lenne a legjobb )
2011. aug. 9. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
alapból nem ajánlom, mert a pengéje nem kapható külön. ha meg kapható, akkor annyiba kerül, mint egy új gép maga.
2011. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nézelődtem pár oldalon, javarészt lehet hozzájuk venni, bár valóban nem olcsó. Csak eléggé kipattog a bőre, ezért gondoltam, hogy az elektromos kicsit kíméletesebb megoldás, mint a sima pengés.
2011. aug. 9. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is kell hozzá venni másikat, nekem 4 éve van egy Philips körkéses, önélező, ha nem szöget borotválsz vele akkor ezer évig jó.


A két fő irányvonal Philips és Braun.


Előbb olvasgass fórumokat:

[link]


[link]


Aztán itt vannak az árak:

[link]


Az enyém HQ7300

[link]


-Kombinált fejes, a hosszú és rövid szőröket is jól viszi, csap alatt tisztítható a felnyitható fej

[link]


[link]


-az energiaellátása hálózatról, de a készüléket adapter táplálja, így nem gond akár a vízbemerítés sem, nincs áramütés veszély

[link]


-nálunk olyan kicsi a fürdőszoba hogy a zsinórja mindenhová elér, de van akkumulátoros változata is egy kis felárért cserébe.


-pajeszvágó

[link]


-arckövető késfelfüggesztés

[link]


Az ára 17 ezres körül.

Ezt csak összehasonlításképpen írtam le, lehet hogy nem ez a legjobb.

2011. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amúgy, olvasgattam már pár fórumot, pl azt is, amit Te küldtél. Nálam is a Philips és a Braun között van az ingázás. Én a HQ7380-asat néztem, az szinte ugyanaz, mint a Tiéd.

Csak a fórumok alapján még mindig nem tudtam dönteni, van, aki szerint a körkéses a jobb, van, aki szerint meg a másik. Nekem pl a női változatból van Braun, nem körkéses, csak hát férfiaknak arcra nem tudom, hogy melyik jobb. Van, aki szerint a körkéses jobban ,,nyúzza" a bőrt.

2011. aug. 9. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt előtte soros is, de attól mindig kipattogott a bőröm, ettől meg nem. De ez egyénileg is változik, illetve a borotválkozási szokások is befolyásolják.

Az tény hogy a sorosba kellett párszor szitát cserélnem mert tisztításkor könnyen megsérült, aztán tépte az arcom.

2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ezekbe se olcsóbb a cserealkatrész visszakanyarodva az első válaszolóhoz:

[link]

2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem is soros van, de én max lábra használom. :)

Most ezt nézegetem, viszonylag jónak tűnik, csak hát húzósabb az ára.

[link]


Amúgy, a körkésesek nekem is szimpatikusabbak. Valahogy alaposabbak tűnnek, vagy nem is tudom..

2011. aug. 9. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Van aki az Opelre, van aki a Mercire esküszik. Valamit valamiért. Van szebb, jobb, drágább, ezen a ponton már csak a pénztárca szab határt.
2011. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!