Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használt már vki elektromos...

Használt már vki elektromos palacsintasütőt? Megéri venni?

Figyelt kérdés

Most láttam ilyet az interneten és kíváncsi lennék tapasztalatokra vagy hogy vki látott-e már ilyet,tud-e erről vmit.


[link]


[link]


2011. ápr. 5. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

ennek nincs értelme,hisz ugyanugy meg kell forditani,és ugye az a macerás része...


olyan a jó ha már elektromos,mint ami a franciapiritós készitő meg gofri sütő,csak palacsintasütőben

tehát egyszerre süsse meg a 2 oldalát


amit linkeltél nem éri meg...felesleges árampazarlás és pénzkidobás


szerintem

2011. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pontosan ha van gázod akkor felesleges!!!
2011. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne higy nekik nekem van egy hasonló!!!Sokkal jobb mint a kétoldalas palacsintasütő at nemér semmit! Ezzelolaj mentesen asztalnál tudsz palacsintát sütni könnyű megfordítani,hőfokszabályzós asztalnál sütheted nincs olajszag és finom!Egy fém kenőlapáttal könnyen alá tudsz nyúlni mert nem ragad le és megfordítod!
2011. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elöző 16:57 vagyok! Nekem a vaterás van nagyon bevált!Van goffrisütőm is de az Goffrit süt nem palacsintát!!Gáztűzhelyen sokkal rosszabb sütnui!! Nekem az elektromos nagyon bevált!
2011. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

első vagyok


1700ért vettem a tefalos palacsintasütőm,ahhoz se kell olaj...

és ahhoz is elég egy nem hegyes kés...

2011. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
OK!De ott kell állnod a tűzhely mellett amig kész nincs!! Ennél meg te is ott ülsz az asztalnál!!
2011. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

miért,olyan sokáig sül 1?

vagy magától megfordul,belemászik a tányérba,é magábaszürcsöli a következő adagot?:D

vagy mi?


rendes palacsintasütőnél azért állsz felette,mert percenként van kész 1 palacsinta...

2011. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok 6 személynek mennyi idő alatt sütsz vele palacsintát. Én egyszerrre kettővel sütöm, de kellene még egy, aakkor haladnék jól. Ja, és percenként így kettő palacsinta van kész. Teflonos, tehát lehetne olaj nélkül is, de mi jobban szeretjük pici olajban sütni.
2011. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan süti szétteríted rajta az anyagot és 15-20 másodperc alatt meg van!Ráadásul ez sokkal nagyobb mint a hagyományos palacsinta ezért kevesebb kell belőle egy személyre!Másodszor mivel az asztalnál ültök mindenki sütheti magának,olyan mint a barbacju vagy a fondü,mindenki magának süti.Kár negatív véleményt kialakitani amíg nem próbáltad ki.Olyan mint a klímás autó,csak az szidja aki még nem próbálta!
2011. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hmm köszönöm a válaszokat!!! Én csak most hallottam erről,hogy vmelyik keresztrejtvényes újságban írták,hogy ezt lehet nyerni.

Érdekes amiket írtatok. Nem tudom mondjuk,hogy szeretnék-e nagyobb palacsintákat,mint a teflonosnál,de az nagy előny lenne,hogy nem ragad le. És ha olyan olcsó amennyit írt az előző hozzászóló akkor érdemes is kipróbálni. Aztán hátha:)

Ha vki tud még erről vmit,akkor még nyugodtan írhat,mert kíváncsi vagyok!

2011. ápr. 10. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!