Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki folyamatosan...

Miért kapcsol ki folyamatosan a gépem magától?

Figyelt kérdés
Épp néztem egy sorozatot a neten, és egyszer csak kikapcsolt a gépem. Visszanyomom, kiírja a szöveget amit a legelején szokott mindig, utána kikapcsol. Picit megbaszkodtam hátul, bekapcsoltam, és rendesen működött. Megint betöltöttem a sorozatot, néztem egy kb 15 percet és megint kikapcsolt. Egy vírus-futtatást sem tudok végig vinni mert kikapcsol közben. Mitől lehet ez?
2011. aug. 13. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a gep sajat magat vedi a virusoktol es epp ezert kapcsol ki, mikor kiserlet van ellene? Imac-em van, mikor probalkoznak, el kezd dobogni.
2011. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs jól beállítva a géped,mivel az egér nem mozdul így bizonyos idő után automatikusan kikapcsol.Nézz rá a beállításaidra és a pc nél a kikapcsolási időnél soha legyen bejelölve.
2011. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az utóbbi biztos nem, mivel eddig semmi baja nem volt a gépnek akár ha itt hagytam fél órára, vagy több órára, de most is pl elkezdtem nézni a sorozatom, hátha már okés, és most is kikapcsolt. De ha nem nézem, akkor a gép szabadon bekapcsolva marad ha pl. csak szimplán netezek (facebook,vagy ilyesmi...)

esetleg a videókártya?

2011. aug. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!