Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 hete kezdtem el Cerazette-et...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hete kezdtem el Cerazette-et szedni és most már 4 hete folyamatosan menstruálok. Akivel történt már ilyen, annak elmúlt magától vagy abbahagyta a gyógyszer szedését és azért múlt el?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászommal már beszéltem, 9-én megyek hozzá, addig azt tanácsolta, hogy ne hagyjam abba, mert csak úgy lehet egyik tablettáról a másikra váltani, ha végigszedem a jelenlegi levéllel. Az még 2 hét... :(

Hát ez így tényleg egy tuti fogamzásgátló, mert nulla szex van, úgyhogy ajánlom másoknak is! :)))))

Ja és úgy veszem észre, hogy hízok is, pedig eddig ha lassan is, de fogytam, most meg 1 cm-el nőtt a csípőm és a derekam is, pedig nem eszem többet és nem mozgok kevesebbet.


2010. aug. 26. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szoptatsz még?
2010. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, 9 és fél hónapos a kisfiam, napi 2x még szoptatom, ezért is a Cerazette-et írta fel a nődoki.

2010. aug. 26. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom még a terhesség miatt nem állt be rendesen a ciklusod. Én szoptatás alatt nem is szedném a helyedben, inkább mást választottam volna. Spermicid? Persze a dokiddal konzultálj, valószínű másik tablettát kell majd szedned, mert azért 4 hét nagyon durva.
2010. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!