Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a Free Calls program...

Ez a Free Calls program tényleg ingyenes? Svájcban élek, de ha tényleg ingyen van akkor felhívnám Magyarországot.

Figyelt kérdés
Tényleg ingyenes és működik?
2011. aug. 15. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy linket légyszives.
2011. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

régen halottam ilyenről

lehet hogy tudsz 1-2 percet telefonálni de utána krediteket kell venni

2011. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

www.freecall.com

Második, köszönöm!

2011. aug. 16. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Free calls with FreeCall


New users can try FreeCall out for free for a total of 60 minutes. During this trial period you can only call the destinations marked as free. Register your account by buying credit in order to extend your free calls.


Registered users get max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address. Unused free minutes cannot be taken to the following week(s). If limit is exceeded the normal rates apply. During your Freedays you can call all destinations listed as 'Free' for free. When you have run out of Freedays, the normal rates apply. You can get new Freedays by buying credit.


FreeCall's Credit Card payments will appear as DELLMONT on your bank or card statement.


[link]



Valóban, itt is van egy beetető időszak, azon túl pedig a díjszabásnak megfelelően hívhatsz akkor ha feltöltesz kreditet a náluk vezetett számlára.

Nálam a beígért ingyen időszak kevesebb mint 30 perc után letelt. Más felhasználónévvel még tudtam 10 perceket beszélni, de a hangminőség nem az igazi. A negyedik regisztrációnál viszont már nem engedett hívni sem.



Akkor inkább már Skype. Én azt használom, kiváló hangminőség és még sosem volt vele probléma, sőt nem is hallottam problémáról. Van customer service ha mégis gondod van, bevált nemzetközi hálózat.

2011. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!