Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan ingyen letölthető...

Van olyan ingyen letölthető fotoshop program amiben az alábbi funkciók vannak?

Figyelt kérdés
körbe akarom vágni az alakokat, háttéret akarok váltani, elmosni, összemosni képeket, kiszedni apró részleteket, tárgyakat a képről, szóval egy elég jó program kéne.....
2009. ápr. 24. 15:36
 1/9 anonim válasza:
www.gimp.hu
2009. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi.letöltöttem.de nem tudom használni :D

túl bonyolult tele van mindenfélével amik nem tudom mire jók de persze még próbálkozom

2009. ápr. 24. 16:51
 3/9 anonim válasza:

[link]

ez a használati útmutató hozzá.

2009. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én erről az oldalról pont a napokban töltöttem le egy ilyet, figyeld, hátha lesz megint hasonló. Minden nap letölthetsz valamit ingyé.


[link]

2009. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hogyha valóban ilyen dolgokat szeretnél csinálni egy képen, akkor nem hivatkozhatsz arra, hogy túl bonyolult, ugyanis meg kell tanulni. Kiváló program erre az említett ingyenes GIMP, és valóban van hozzá felhasználói kézikönyv, amelyből kellő türelemmel és lelkesedéssel elsajátíthatóak ezek az alapok.
2009. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Nos. Valóban szeretnék ezzel foglalkozni, de ha őszinte lehetek csak poénból nekem ez nem életre halálra megy. Csak annyit mondtam vannak rajta dolgok, amiket nem vágok,de ugye ezekhez kellő türelem kell, ami belőlem teljes mértékben hiányzik. :)

2009. ápr. 25. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretnél, nem könnyű, még akkor sem, ha "csak" egy háttérváltás. Hogy ennél a példánál maradjak: lehet, hogy más erősségű, más színhőmérsékletű fény fog rá esni más irányból, amit neked kell majd előállítanod. Hidd el, nem is olyan egyszerű az. Én sem "életre-halálra" foglalkozom a GIMP-pel, nem is tudok róla mindent, de másfél-két év alatt sikerült annyit elsajátítanom, amennyi nekem kell. Ebben pl. a háttércsere nincs benne, de nem tudok vele annyit foglalkozni, mint szeretnék.

Csak egy közhelyet tudok mondani: erőfeszítés nélkül nem fogsz eredményt elérni, neki kell ülni és próbálgatni. Ha jól emlékszem, az indavideón vannak fenn oktatóvideók PhotoShophoz, azokat is tudod használni (csak persze máshová kell kattintani és néhány eszköz másképpen működik). De hidd el nekem, hogy a magyar nyelvű GIMP használata nem nehéz. Nekiülsz, próbálgatsz, aztán majd lesz valami...

2009. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Nekem is van egy ehez hasonlo programom es oszinten tenyleg nehez foleg az elejen. De garantalom h klassz dolgokat lehet kesziteni.Turelmem van csak idom nincs de kiprobaltam es nagyon jooo:)
2009. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!