Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3 hónapja vettem egy mozgás...

3 hónapja vettem egy mozgás érzékelös reflektort az udvarra. Most ugy nézki a mozgás érzéklöje meghibásodott nem kapcsol be! Lehet ezt valahol javíttatni? Esteleg valami házi barkács ötlet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elsőként megnézném, h nem a vonalizzó ment-e ki.
2011. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az izzószálak nem arra lettek kitalálva hogy gyakran kapcsolgassák, ez megrövidíti a halogén lámpák élettartamát.

Valószínűleg venned kell néhány pótégőt.

2011. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A izzó jó ellenörizve lett, avval kezdtem a dolgot!

Minden vezetéket is ellnöriztem a csatlakozásokat,

szóval kizárva egyéb hiba lehetöség,marad a mozgás

érzékelö!

2011. aug. 18. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor multiméterrel vagy fázisceruzával rá kell mérni a csatlakozóra, h van e ott230V,mert lehet egy kismegszakító kapcsolt le. Olyan is lehet még,h van ezeken alkonykapcsoló és be lehet potméterrel állítani, hogy milyen szürkületben kapcsoljon. (lehet ez lett eltekerve). Az izzót meg szemrevételezéssel nem biztos h megvizsgálható, én azért raknék bele egy új halogén izzót, ha azzal se megy, akkor ez a hiba kilőve.
2011. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!