Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Mi kell ahhoz, hogy egy kicsit megtanuljak fúrni, faragni, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Mert én szeretnék egyedül fölrakni egy képet, vagy akármi barkácsolós dolog, mert sajnos nem nagyon tudok ezekről semmit. Apukám nagyon ügyes az ilyenekben, de azt mondja nem fog engedni fúrót a kezembe és ez csak azért mert lány vagyok. Nincsenek dülledő izmaim, de azt hiszem egy fúrót azért csak meg tudok tartani. Van valami amit magamtól tanulhatnék és ügyesednék is tőle? Normális válaszokat kérek.
2011. aug. 22. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Furó Faragó Szakközépiskola
2011. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Ez valami olyasmi amit csak magadtól tudsz megtanulni.. vagy elvégzel kb 4 szakmunkás képzőt/szakközépiskolát és akkor profi leszel benne.


Szerintem azért próbáld meg rábeszélni apudat mégis segítsen neked. Azért egy lánynak sem árt szerintem ha meg tud húzni egy csavart.. sőt.

Szerintem indulj el kicsiben.. pld csináljatok egy képkeretet vagy egyéb dolgot ami még jól is mutathat a lakásban. Ezekből azért lehet tanulni és az ilyen hobbi művészes dolgok azért nem ép olyanok hogy édesapád élből elzárkózik tőle csak azért mert lány vagy.

2011. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!