Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből az agyonplas...

Szerintetek ebből az agyonplasztikázott nőből lehetne még jó nőt faragni?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem ha nem lenne az a visszatazító száj már akár jó is lehetne.


2011. nov. 3. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Atyaúristen!!!!!!!! Megijedtem, nem elég hogy akkora p*csa szája van, még olyan rúzs is van rajt ami aztán marhára nem megy hozzá.. Mondjuk ekkora szájra, mi az a rúzs ami szép lenne? :O :D
2011. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kép helyesen:


[link]


A válasz: sajnos a száját elrontották nagyon, a többi még úgy ahogy elmegy, bár a mellei is elég aránytalanok, de van akinek ez bejön.


Nem volt ez rossz nő, sőt... De tipikusan az az eset amikor a kevesebb jobb lett volna.

2011. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt már nem lehet helyrehozni.elég hülyén néz ki.
2011. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ÁÁÁ na ez nagyon széép... olyan a szája mint 2x 30 deka parizer, a fej többi elemei mintha 1 Alienre hasonlítana!!! :S
2011. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy hívják?
2011. nov. 3. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyere tanátam neked valamit!:D
2011. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
90%
Reménytelen!
2011. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetne még bombanő is lehetne csak először a száját le kell csapolni egy nagyon kevés maradhatna csak benne a haja egy alapos ápolásra vasalásra és nem kellene a műszempilla a mellei nagyából rendben van a testi adotsága csak nem tudom miért lett ekkora divat a geromazzo száj mert még a Voksán Virág félét csak-csak megértem na de ezt hánynm kell!!
2011. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!