Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet javasol...

Milyen fényképezőgépet javasoltok, családi fotózáshoz, és amatőr természetfotózáshoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit szánsz rá :) Van ismerősöm aki el van eresztve eléggé lével, ugyanarra használja mint te, és vett egy DSLR (tükörreflexes) gépet. Szóval amíg nem mondasz egy árat, sajnos nem tudok segíteni, bár tippjeim vannak.
2011. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én kb olyan 60.000 körüli értéket szánnék rá
2011. aug. 24. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy (20-on felüli) zoomátfogású gépet nem ajánlok, mert annak azok eléggé maszatos képet csinálnak még akkor is ha nem közelítünk.


Épp ezért én a Nikon Coolpix L110-et mondanám, 50ezer forintba kóstál, 12MP, 15x optikai zoom, kettős stabi, HDReady videó.

Az árát innen néztem:

[link]

2011. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatot, tetszik. Elsőre én a Nikon COOLPIX L120 néztem, arról mi a véleményed?
2011. aug. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!