Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha valaki ugyan...

Az mit jelent ha valaki ugyan az ismerősöm, de nincs neki üzenőfala, vagyis nem látom? Akkor ő letiltott engem vagy pedig létezik olyan, hogy eleve beállított olyat, hogy ne legyen üzenőfala?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 20:23
 1/7 anonim válasza:
Van üzenőfala, csak előled van elrejtve, amit ő direkt így állított be.
2011. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan nem is létezik hogy valaki az adatlapja készítésekor letiltja az üzenőfalat?
2011. aug. 24. 20:32
 3/7 anonim válasza:
Beállíthatja úgy is hogy senki ne lássa, de úgy is hogy csak bizonyos emberek ne lássák.
2011. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mire jó neki az, hogy senki se lássa? Akkor minek van?
2011. aug. 24. 20:38
 5/7 anonim válasza:
Lehet hogy nem akarja, hogy mások lássák hogy ő mit csinál..:D
2011. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt honnan vagy miből tudom meg, hogy ő tiltott vagy törölt engem?
2011. aug. 24. 21:10
 7/7 anonim válasza:
Ha letiltott akkor nem mutat róla semmit. Például beirod a keresőbe a nevét és nem adja ki, szóval őt nem tudod megtalálni. Ha törölt akkor meg, megtudod keresni, de már nincs az ismerőseid közt. Remélem érthetően irtam le.
2011. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!