Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, egyszerű,...

Létezik olyan, egyszerű, olcsó mobiltelefon típus, ami naponta, akár négy, előre beállított időpontban is tud jelezni?

Figyelt kérdés
Azaz nem kell folyton frissíteni!
2008. szept. 14. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
SE-ben napi 5 riasztás lehetséges, ezeket pofonegyszerű újraaktiválni, mindegyiknél 1-1 gombnyomás és kész, ráadásul a w200i elég olcsó.
2008. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
olyanról, ami négy ébresztést tudna, nem tudok, de a dolog a sony-ericsson telefonokon a naptár, feladat, napi ismétlés opcióval megkerülhető.
2008. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz. a tippeket, én a tönkrement Siemens M35-ös telefonomat cserélném le.

Azon egyszer beállítottam négy különböző időpontot, napi

rendszerességgel, és az azután mindennap jelzett.

Most is olyan típust keresek, ami erre képes!

A kérdésemet is úgy tettem fel, hogy ismertek-e olyan,...stb.., de a moderátorok valamiért módosították!?

2008. szept. 14. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én mobilom tudja, be lehet előre állítani mikor jelezzen, akár naponta többször is. Sony Ericsson k310i, és 7000ft-ért vettem használtan, teljesen meg vagyok vele elégedve. De gondolom a többi Sony Ericssonban is van ilyen emlékeztető/naptár funkció.
2008. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy SE-m, az biztos tudja, de van egy LG KG110-es, két éve kártyafüggetlenül 9.000 Ft-ért vásárolt (Media Markt) telefonom, amelybe szintén öt ébresztést lehet bejegyezni.
2008. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb NOKIA is tudja a naptár funkcióban.
2008. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy jó pár mobil tudja ezeket de akár ha veszel egy sima olyan telefont ami rendelkezik "java" lehetőséggel akkor tölthetsz is le rájuk pofon egyszerűen ilyen alkalmazásokat rengeteg van belőle.
2008. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ismét megköszönöm a válaszokat!

Van egy Nokiám, ott a naptárba valóban be lehet programozni több időpontot is, de ezt minden napra előre kell beállítani, vagy naponta áthelyezni.

A Java alkalmazásokat nem ismerem, de gondolom, hogy azok, amelyek ezt tudják, azok nem olcsók.

A Siemens-be beírtam a négy kívánt időt, ezután megjelöltem, hogy napi, ezután, amíg nem változtattam a

beállításokat, az csinálta a dolgát.

Na ilyesmit keresek!

2008. szept. 19. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
SZIA. EBBŐL A SZEMPONTBÓL A MOTOROLÁT AJÁNLOM, AZ SE-T AZÉRT NEM, MERT EZEKNEK ÁLTALÁBAN A HÁTULJÁN VAN A HANGSZÓRÓ, ÉS MINDIG FEL KELL FORDÍTANI H HALLANI LEHESSEN...HA VISZONT KINYITHATÓSAT AKARSZ AKKOR CSAK MOTOROLA...
2009. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!