Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Árulnak egyáltalán olyan...

Árulnak egyáltalán olyan akksit aminek olyan kimenete van mint a konnektornak?

Figyelt kérdés

nézegetem a googleba ,de semmi


tehát mintha a konnektorba dugnád be a cuccot, van ilyen csak aksiba?


2011. aug. 25. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az aksiknak nincs kimenetük, amibe bármit is be lehetne dugni, valamit összekeversz, vagy légyszi fogalmazz világosabban!
2011. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nos .van egy gitárom. és egy gitárerősítőm. felmerült a gondolat bennem hogy milyen f.sza lenne ha kint gitároznék az utcán erősítővel, de ahhoz kell áram. honnan szerezzem ha nem akkumlátorból????


valamit nem értek biztos akkor kérlek világosíts fel:)

2011. aug. 25. 23:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Szünetmentes tápegységnek hívják! :)
2011. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem akarok balfsznak tűnni ,de nem sok olyat láttam a képeken amelyeknek konnektor kimenete van :\
2011. aug. 26. 09:38
 6/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

nem akarok balfsznak tűnni ,de nem sok olyat láttam a képeken amelyeknek konnektor kimenete van :\


Ne erőltesd ...

2011. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:(

ezzel nem jutottam előrébb. olyat keresnék aminek olyan bemenete van amibe belehet dugni konnektor kimenetű eszközöket :D. ezdekacifántos

2011. aug. 27. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál pl. hogy nincs rajta?


Pedig van 6 darab kimenete.


[link]

2011. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gugu Gabor ***** válasza:

Szóval a lényeg:


A sima aksi nem jó mert az egyen áramot ad le.. ráadásul sokkal kisebb feszültséggel mint a hálózati.


Amiket fent linkeltek azokban van egy plusz elektronika ami a 12V-egyen feszültségből csinál 230V váltót.


Na most ezzel az lesz a bajod (szerintem) hogy a szünetmentesek általában arra vannak kitalálva hogy a rövid áram szüneteket hidalják át számítógépeknél.

Az erősítők általában nem esznek keveset szóval lehet hamar lemerül. (esetleg agregátor... de az meg hát nem a legideálisabb megoldás)

2011. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

gábor akkor mit javasolsz? aggregátor tényleg nem ideális


07.02 én azt látom hogy van rajta egy rakat de az a gond hogy ha én be akarnék dugni egy kenyérpirítót az eszközbe akkor nem tudnám mer' nem olyan a bemenet..

2011. aug. 28. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!