Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az a dvd lejátszó amelyiknek...

Az a dvd lejátszó amelyiknek van Usb kimenete, automatikusan lejátsza a rácsatlakoztatott külső merevlemezen tárolt filmeket?

Figyelt kérdés
A merevlemez teljesen egyszerű,semmi multimédiás extrákkal.
2010. jan. 4. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem a kérdést.Mert szerintem az nem jó ha magától játszik le valamit,hisz most ha van a külső merevlemezen 20 film akkor nem tudhatja hogy épp melyiket akarjuk nézni.


Nekem van egy dvd lejátszóm(usb-s) és úgy müködik hogy rádugom a pendrive-ot amin a filmek vannak,bejön a menü és kiválasztom melyik filmet indítsa el.

2010. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, a külső merevlemeznek betáp is szükséges, a DVD lejátszó USB csatlakozójában nincs. (Esetleg külső adapteres táppal rendelkezö esetén, ezt nem tudom, probáld ki)

A pendrive viszont használható erre, kiprobálva :)

2010. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!