Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan lehet letölteni ingyen...

Honnan lehet letölteni ingyen a netről fényképezőhöz memóriakártyát?

Figyelt kérdés

8 GB-os memóriakártyát szeretnék a fényképezőmhöz letölteni ingyen. Most túl kevés kép fér rá szeretném bővíteni, szeretnék egyszerre többet fotózni. Honnan lehet ingyen letölteni? Linkelnétek be légyszi pár oldalt?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!


2011. aug. 29. 10:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nah jó ember menj inkább vissza kapálni bár szerintem neked már az is bűvöskocka ezzel az értelmi szinttel.
2011. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Na látom közbe a linkem is megjelent ráadásul 2x is! :D na ezt már tényleg nem bírom innom kell még egy sört! :P
2011. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

"de sajnos nem állok úgy anyagilag."


Elírtad. Nem anyagilag, agyilag.

2011. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a linkeket, de azok a merev memóriakártyák olyanra nem futja most sajnos. Én nem azokra gondoltam, de azért köszi szépen:)


Aki a Wiki-s választ írta: én tudom, h milyenek azok a merev memóriakártyák:) olyat nem akarok pont azt írom, hanem a netről letölthetőset szeretném ingyen!


köszönöm szépen azért a válaszokat!

2011. aug. 29. 11:08
 16/33 anonim válasza:
elolvastam az összes hozzászólást és még mindig nem vágom :D :D
2011. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
mmint hogy a kérdező milyen ingyenesen letölthető memóriakártyát szeretne :D
2011. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
FOGD MÁR FEL JÓ EMBER HOGY MEMÓRIÁT NEM LEHET CSAK ÚGY A NETRŐL LETÖLTENI?! AZ FIX! ÉS ÚGY BŐVÍTHETED HA NAGYOBBAT VESZEL BELE! A NETRŐL HA LENNE ILYEN IZÉ AZ IS CSAK PLUSZ ADATMENNYISÉGGEL JÁRNA NEM MÉG HOGY TE ARRA ADATOKAT TUDJÁL RÁÍRNI? TUDOD TE MIT KÉRDEZEL? MIT ÁLLÍTASZ? KI VOLT AZ A NAGYON HÜLYE AKI EZT BEADTA NEKED? ÉN LASSAN MÁR HÓT RÉSZEG LESZEK DE MÉG TUDOK VÁLASZOKAT ÍRNI NEKED.
2011. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan mintha egy vödör vizet szeretnél letölteni.
2011. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!!

Akkor lehet, hogy nem memóriakártya a neve. Nem tudom pontosan, hogy hívják, de az a funkciója, arra szolgál, mint a memóriakártya csak az nem merev, hanem netről letölthetős és úgy tudom rátelepíteni a fényképezőmre. Nem tudom mi annak a neve, de funkcióját tekintve olyan, mint a merev memóriakártya.

2011. aug. 29. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!