Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan lehet letölteni ingyen...

Honnan lehet letölteni ingyen a netről fényképezőhöz memóriakártyát?

Figyelt kérdés

8 GB-os memóriakártyát szeretnék a fényképezőmhöz letölteni ingyen. Most túl kevés kép fér rá szeretném bővíteni, szeretnék egyszerre többet fotózni. Honnan lehet ingyen letölteni? Linkelnétek be légyszi pár oldalt?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!


2011. aug. 29. 10:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Jujj...nehéz eldönteni komoly-e a kérdés...mint már írták memóriát letölteni nem lehet....mert olyan nincs hogy tárolóletöltés....esetleg van olyan hogy netes album amibe berkaod a képeid és akkor nem a gépeden vag ykártyán kell tárolnod hanme ott tárolod....


De nem tudom ezt honnan szedted...a több kép ráférhetőséget max tömörítéssel tudom elképzelni, de az fényképezőgépre nem okés...

2011. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Könnyezve olvastam végig az egészet, de nem tudom eldönteni, hogy ez komoly, vagy vicc.

Mindenesetre itt megnézheted a megoldást:

http://www.youtube.com/watch?v=Ynv0O_ulKbQ

2012. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Fényképezőgépen max a kép minőségének rovására tudsz több képet feltölteni, de a memória ugyanakkora marad, ha van ilyen beállítási lehetősség a gépen.
2012. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!