Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítsen valaki végre dönteni!...

Segítsen valaki végre dönteni! Milyen digitális fényképező gépet vegyek? (már teljesen összezavarodtam)

Figyelt kérdés
Mire eldöntöm, hogy a tulajdonságai alapján melyik a szimpatikus mindig találok olyan fórumot, ahol azt írják hogy nem jó. Ezt már több fényképezővel eljátszottam. Már vagy két hónapja keresgélek, és félek, hogy a végén jól beválasztok, ahogy szoktam. Nekem nagyon sok a 30e ft, de ha nincs olcsóbban jó gép ennyit talán még ki tudok érte fizetni(persze, ha van olcsóbb az még jobb). Olyant szeretnék ami szép képeket készít(pl. a szobában is, nem csak a szabadban), mindenféle beállítgatások nélkül is, hosszabb videót tudjon Hd-ben felvenni, legyen benne képstabilizátor, mosolyfelismerés. Nagyon szeretnék már venni és lassan szükségem is lesz rá, de egyszerűen nem tudok dönteni.
2011. szept. 5. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz, egy Canon-t vegyél.

Egy Ixus80-t (is) használok 2 éve. Azóta okosabbat, jobb minőségben, olcsóbban lehet venni. Újra Canon-t vennék, 30 alatti összegért.

2011. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mitkell ezen annyit agyalni? ha csak mezei fényképezogépet akarsz akármi megteszi ha komolyabbat akarsz akkor picit tobb cash és az mindig jo képet fog csinálni bárhol...
2011. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az árkategóriában nem fogsz találni olyan gépet, amiről csupa pozitív véleményt írnak.

Ha teheted, keress a neten az adott fényképezőkkel készített (teszt)képeket, az segíthet a döntésben. Lehet ezekkel is egészen elfogadható fotókat csinálni, főleg, ha jók a fényviszonyok.

De hát ennyiért mindenképpen kompromisszumokat kell kötni.

2011. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó próbáltam keresni tesztképeket, de nem találtam. Tudnál esetleg konkrét oldalakat ajánlani ahol találok?
2011. szept. 5. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Még egy tanács: olyat ne vegyél amelyik ceruzaakkukkal működik. Ha egy rossz, rengeteg mérget eszel vele.

Tesztkép? Nem látom értelmét egy Canonnál de Ti tudjátok.

2011. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki tud írjon konkrét márkát, esetleg tapasztalatokat, hogy milyent vegyek vagy ne vegyek.
2011. szept. 8. 09:17
 7/8 anonim válasza:
100%
Panasonic. Hatalmas technikát használ, és a Leica lencse szép képeket csinál. De a HD video ebben a kategóriában nagyon megdrágítja. Olympus, Fuji tudja a HD-t viszonylag olcsón, de szerintem gagyik. Főleg 30 ezerért! Egy kezdő gépnél a lencsét, az optikai zoom-ot, és a megapixelt kell figyelembe venni. Szerintem.
2011. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
www.pixmania.hu/hu/hu/10184828/art/panasonic/lumix-dmc-fs16-piros.html
2011. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!