Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alábbi PalmLab nevű vércuko...

Az alábbi PalmLab nevű vércukorszintmérő készüléket vásároltam. Viszont a mérés eddig sikertelen. Aki ismeri/használja az alábbi készüléket legyen szíves elmondani mi a használat módja, hova kell a vércseppet pontosan rakni a tesztcsíkon?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 11. 22:37
 1/3 anonim válasza:

Nekünk is ilyen van,a tesztcsík tetején van egy vékony fehér csíkocska,oda kell felülről hozzáértetni a vércseppet óvatosan hogy ne maszatolódjon el,nagyon pici is elég,látni fogod ahogy piros lesz a fehér csíkocska,és már kezdődik is a visszaszámlálás és mutatja az eredményt.Mi is ellőttünk pár csíkot mire rájöttünk.

Remélem tudtam segíteni.

2011. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Végre sikeres volt a mérés :)
2011. szept. 12. 15:08
 3/3 anonim válasza:

Szeretnék érdeklődni a készülék helyes használatával kapcsolatban, mert nekem sehogy nem akar sikerülni. Valahogy nem sikerül összeegyeztetni a használati útmutatóban olvasottakat a gyakorlattal.

A tesztcsík (sok)csíkos felét kell ugye berakni, a "glucose" felirattal felfelé???

A tesztfolyadékkal szerettem volna "belőni", de mindig E-U vagy E-C hibát ír ki.

A vércseppet a teljes csíkos felületre, vagy csak a "kis ablakos" részére kell cseppenteni?

Előre is köszönöm a segítséget.

2012. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!