Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem indul a gép? Bekapcs...

Miért nem indul a gép? Bekapcsoláskor fekete képernyő, halk sípszók.

Figyelt kérdés
SOS! Tegnap a fenti probléma volt, többszöri áramtalanításra sem indult. Kicseréltem a monitor hdmi kábelét hagyományosra és így tudtam elindítani. (Erre gyanakodtam, mert volt már, hogy nem "ébredt" vissza képernyőkímélésből.) Mikor beindult, kiírta, hogy CPU has been changed or ... (erre már nem emlékszem) és hogy nézzem meg a CPU soft menüt. Megnéztem, de nem módosítottam semmit. Utána hibaüzenet nélkül indult. Ma reggel ismét sípolás. Resetre indult. Szóval nem tudom, egyáltalán el tudom-e olvasni az esetleges válaszokat a gépen, de remélem igen :). Hátha akad valami okos ötlet, mert nincs kedvem szervizbe vinni - bár még garanciás, a hely ahol összerakták, megszűnt. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 18. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogyan sípol a gép, mert már a sípolással is hibát jelez! Számold meg a sípolásokat és az alábbi linken a bios tipusa alapján további infókat találsz:

[link]

Ha elfelejti a processzor tipusát, akkor lehet alaplapi elem hiba, de a többszöri próbálkozásra indulás utalhat táphibára is!

2011. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. szept. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!