Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mik a mátrix, a hő, és a...

Mik a mátrix, a hő, és a lézeres nyomtatónak a paraméterei általánosságban? Nem vagyok egy zseni infóból. , de tudom a szempontokat! (lent) Kérem, segítsen, aki tudjon, sürgős!

Figyelt kérdés

Csatlakozás: vezeték vagy USB kábel

Nyomtatási sebesség : na itt nem tudom, hogy miben kell íni : lap/perc vagy karakter/perc, és ezt hivatalosan hogy mondják

Felbontás: itt sem tudom biztosan... bit/kép ?

Papírméret:

Hordozók: ( =mire tud nyomtatni)

Nyomtatási zajszint:

Nagyon kérem, aki tudja ezeket, írja le nekem ( érthetően ) !!! Nagyon hálás lennék ! Thanx!


2011. szept. 22. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak átfedések, nehéz általánosítani. Mátrix nyomtatót már csak különleges feladatokra használnak. Viszont van tintasugaras. Venni akarsz valamit, vagy ez csak egy házi feladat?
2011. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, házi, illetve holnap kiselőadást tartok belőle... A tanárunk szinte mindent osztályoz benne, és mindent bele kell raknom...( Az én részem a mátrix, a hő és a lézeres, plusz a 3D-s nyomtató, de arról már gyűjtöttem, meg a papíron kívüli hordozókat is ki kéne egészítenem... meg persze ez a paraméteres hátravan...) ...és még ma aludni is szeretnék, mert már napok óta nem alszom többet 5 óránál...(és nem azért, mert facebookozom, hanem mert elég sok házim van mostanában, stb) 14/L (bocsi, hogy sokat írok, nem bírok leszokni róla) Amúgy ppt-ben kell prezentálnunk. Tudsz segíteni ? Elsősorban konkrét számok kellenének.
2011. szept. 22. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:

csatlakozás: nem függ a printer milyenségétől

nyomtatási sebesség: lap/perc a mértékegysége

felbontás: dpi, egy inch- re eső pontok száma

papírméret: A4, vagy kisebb az általános, ettől nagyobb méretű lapokhoz inkább plottert használnak

hordozó: alapvetően papír, de használható fóliához is

zajszint: a mátrix a leghangosabb, a hőnyomtató a leghalkabb, de ez függ a konkrét gyártmánytól is

2011. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!