Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » általánosságban;htc samsung...

általánosságban;htc samsung vagy apple?

Figyelt kérdés

konrkétabban:

samsung galaxy s

apple iphone 4

vagy htc desire


2010. okt. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
apple:)
2010. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hja és persze indoklás is..:] köszi <3
2010. okt. 2. 22:42
 3/6 bp1985 ***** válasza:
3 közül desire. app 4-et nem vennék, volt a kezembe, elég is volt.
2010. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Galaxy S vagy a HTC közül választanék:) Mind a kettő nagyon jó, iPhone már nekem is volt kezembe, de nem is akarok többet a kezembe látni, vagy ha igen is, összetörve:D
2010. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
természetesen HTC azokból mind jó :) a Samsungból nekem csak a Galaxy S jön be a többi nemjátcik. iPhone meg vegye meg az aki csak dísznek akarja a telefonját és van annyi pénze hogy fölöslegesen szórja el. iPhone az nem telefon hanem öltözet, mert csak hordod magaddal de nemtudsz vele smemit se kezdeni. (egy HTC Desire gazdája)
2010. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, hogy ilyen emberek írnak akiknek volt kezében, de nem használtak iPhonet. Abszolút semmi baj nincsen vele minden igényt kielégítő nagyon megbízható stabilan működik a telefon is és a rendszer is teljesen a telefonhoz optimalizálva. Minőségi anyaghasználat, komoly kijelző, nagyon jó alkalmazás bolt van mögötte. A Desire egy jó telefon de multimédiában elég gyenge. A Galaxy S nekem jobban tetszik bár elég tepsi és nem kategóriájának megfelelő anyagokat használtak, elég gagyi műanyag. Szét kell mókolni, hogy ne röccenjen holott a vas nem indokolná ennek ellenére nekem nincsen, de bejön kéne. Fizetős appok nem elérhetők hivatalosan magyarisztánban!
2010. okt. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!