Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha csinálok egy kamu e-mail,...

Ha csinálok egy kamu e-mail, vagy facebook cimet, azt ki lehet deriteni hogy melyik gépen regisztrálták, és milyen e-mail cimek tartoznak még hozzá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az IP címet eltárolhatják az egyes oldalak. De szerintem annak kiderítése, hogy ez kihez tartozik, csak a hatóság privilégiuma.
2011. szept. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg munkával meg lehet oldani, de szerintem nincs a világon olyan idióta aki ilyennel foglalkozna, hacsak nem terrorista vagy és itt írod ki a következő robbantások helyszínét.
2011. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zack válasza:
Az ilyenekért szoktak internetkávézókba járni, hogy ne saját IPvel regisztrálj, de ott meg felvesz téged a kamera, úgyhogy nem árt álruhába bújva regisztrálni :)
2011. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet deríteni, de annak az esélye, hogy ezért elmenjenek hozzád, annyi mint hogy én holnap megyek a Mars-ra (1 az 1-hez, ami mögött tízezer nulla van)
2011. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!