Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Glaxy Mininél az...

Samsung Glaxy Mininél az sms-eket és a képeket nem tudom levédeni jelszóval?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Marketen van egy csomó app protector (erre a kifejezésre keress rá) program amivel le tudsz jelszavazni dolgokat. SMS lekódolására még használhatsz másik üzenetkezelőt pl. handcent sms, go sms, ezekben van olyan funkció, hogy le tudod zárni kóddal és/vagy feloldómintával a programot. Így nem tudnak hozzáférni az üzenetkehez.
2011. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszii:)) a marketet ugye ingyen tudom használni?
2011. szept. 25. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Csak arról ne feledkezz meg, hogy netet használ. Az meg nincs ingyen a telón, csak wifivel.
2011. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De van valamennyi ingyen netem a csomagban:) úgyhogy gondolom így ingyenes lesz:) Köszi a segítséget:)
2011. szept. 25. 11:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Aj:( nem sikerül, mert olyan ír ki amikor telepíteni akarom,hogy hozzájárulok egy h a mem.kártyámat törölje vagy módosítsa stb.hát ezt nem szeretném :( valami ötlet?
2011. szept. 25. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha attól félnél, hogy titokban elkezdi majd törölgetni a memóriakártyád tartalmát akkor nem kell félned, nem fog ilyet csinálni. Csak azért kér hozzáférést a memóriakártyához gondolom, hogy ha kell akkor át lehessen helyezni oda és ne a telefon memóriába legyen, vagy egy pár a programohoz kapcsolódó adatot tegyen oda magának.
2011. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!