Egy 14x optikai zoomos 8 MP-es Olympus fényképezőgép rossz választás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy saját gépet, itthon van egy Panasonic DMC-FZ7-es gép, de az a család tulajdona. Én most szeretnék belevágni a fotózásba, kezdőként kérdezem, megfelelő-e egy kb. ilyen adottságokkal rendelkező gép. Tudom, hogy a Canon és Nikonok profiknak valók, én még messze nem tartok itt, 2 év múlva fogok igazán elkezdeni szakmát tanulni (ha nem hamarabb). Főként tájképeket szoktam fotózni, de ezentúl önkifejező képeket szeretnék inkább készíteni. Megfelel ilyen célokra egy Olympus? Mi a véleményetek?
2011. jún. 29. 18:08
 1/4 73ati ***** válasza:
Szerintem megfelel, esetleg valamilyen fujifilm-en nem gondolkdtál, viszonylag olcsók a tudásukhoz képest.
2011. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Gondolkoztam, de ilyet láttam először meg, mikor úgy jobban szétnéztem, viszonylag olcsó volt. Nem akarok azért több tízezer ft-ot ráköteni, nem is kell túl profinak lennie csak lehessen normális képet csinálni vele. A Fujifilmesek után még utánanézek. :)

2011. jún. 29. 22:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Most vacilállok. Neten találtam két Fujit, az egyik S1500 10x optikai zoom(29 900-ért) a másik S3000 7x optikai zoommal (16 000-ért) Amit meg Olympust láttam, 40 000 körül volt. Nem tudom melyik kellene nem akarok feleslegesen kidobni p. 40-et az Olympusra, ha pl. a Fuji S3000-et jobban ki tudom használni. :/
2011. jún. 29. 22:18
 4/4 73ati ***** válasza:
Én a fujifilm-et venném (személyes vélemény) jók a tapasztalataim felőle, azt is meg kell nézni a készüléknél hogy milyen memóriakártya való bele mert az XD és a CF drága.
2011. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!