Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számitó gépemen nem tudom a...

A számitó gépemen nem tudom a jelszót! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jobban mondva a jelszót tudom de nem jó . A gépre csináltam két felhasználót egyet magamnak és egyet a páromnak és most változtattam meg a jelszót és biztosan emlékszem rá hogy az volt , de nem jó és már kipróbáltam minden variációt .Most mit tegyek ??
2011. okt. 20. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a jelszót véletlenül csupa nagy betűvel irtad vagy az egyik betúje lett csak nagyobb véletlen? vagy az utolsó betű után lenyomtál véletlenül egy másikat?
2011. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már mindent próbáltam :S lehet hogy ujra kell telepiteni ??
2011. okt. 20. 16:31
 3/5 Electronicperson ***** válasza:

Szia! nehogy újratelepítsd!!!!!!!!!!

Kövesd a teendőket:

Kapcsold le a gépet aztán índístd el (NEM újraindítás) miután megnyomtad a gombot azonnal kez el nyomogatni az F8-at addig amíg be nem hozza ,hogy csökkentett mód. Azután válaszd a csökkentett mód hálózattalt. Ezután belép a windowsba. Jelszó nélkül be tudsz lépn a felhaszbálódba. Ezután vedd le a jelszót róla kapcsold le a gépet indítsd újra és kész .

2011. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ! Életet mentettél :D
2011. okt. 20. 20:47
 5/5 A kérdező kommentje:
de megpróbáltam és ugyanugy kérte a jelszót és nem tudtam belépni , de lassan már meg bolodulok :@
2011. okt. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!