Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kollégista vagyok, és gondolko...

Kollégista vagyok, és gondolkoztam egy Ipad2-n vagy Netbookon. Melyik érné meg jobban? Nekem igazából internetezésre kéne elsősorban.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Netbook. Kevésbé trendi, de sokkal jobban használható. Tablet csak második gépnek hasznos.
2011. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bazsii05 válasza:
Netbook-ban sem mind1 milyet veszel,mert lehet kapni újonnan no name kínait 20-25ért de elég lassú lesz a wifi.
2011. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minimum szövegszerkesztésre szükséged lesz,ami tableten halál. Először inkább netbook vagy laptop.
2011. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha már iPad2-n gondolkozol akkor gondolom van pénzed. Én mindenképp netbook-ot vennék, az Acer Aspire One szériából vannak minőségibb darabok is.
2011. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

iPad 2... :)

Miért nem veszel rendes laptopot? A 7 colos netbookok is borzalmasak, de talán egy 10-12"-ossal már lehet valamit kezdeni. Például:

[link]

[link]

2011. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!