Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanád ezek...

Melyiket választanád ezek közül a telefonok közül és miért? Melyiket lehet a legkönnyebben Internetezésre is használni? Melyikkel a legkönnyebb írni?

Figyelt kérdés

-samsung galaxy mini [link]


-samsung wave 723 [link]


-sony ericsson xperia x8 [link]


-samsung star II. [link]


2011. jún. 16. 19:48
1 2
 1/17 Panda Péter ***** válasza:

egyiket se.

zte blade.

2011. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Samsung Galaxy Minit ,mert pont ilyenem van és imádom. Eddig még semmi problémám nem volt vele, lehet vele internetezni, van wifije, és könnyű vele írni mert nagyok az érintőképernyőn a betűk. :) Csak ajánlani tudom, szuper mobiltelefon!
2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Még valami, most van ez az új Fun díjcsomag, ha abban vásárolod meg, több tízezer forinttal olcsóbb!
2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

ezek közül max a wave használható, a többi mind tűzbevaló.


jól mondja Péter, Blade-et kell venni :P

2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Miért olyan jó az a Blade?:)))Kérlek,elmagyaráznátok,nem értek sajnos hozzá.:(

Amúgy köszönöm az eddigi hozzászólásokat:)

2011. jún. 16. 20:05
 6/17 Panda Péter ***** válasza:
olcsó, viszont nagyfelbontású a kijelzője, viszonylag erős hardver van benne, és az android oprendszer miatt egy csomó alkalmazást fel lehet rá rakni.
2011. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Panda Péter ***** válasza:

csak az összehasonlítás végett:

blade felbonátsa: 480x800

galaxy mini: 240x320 (vicc kategória)

wave: 240x400

star II: 240x400

2011. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem...És a többire nem?:)(Amiket felsoroltam)Bocsánat,de tényleg semmit nem értek hozzá:D
2011. jún. 16. 20:09
 9/17 Panda Péter ***** válasza:

galaxy mini: ugyanúgy android, de mint írtam, a kijelzője nevetségesen alacsony felbontású, 5éve volt divat ez a felbontás, vicc.

wave: bada oprendszer van rajta ami szép és jó, de alig vannak rá normális progik.

x8: ezt ki is hagytam, 320x480-as kijelzője van, ez se egy világbajnok, de azért már nem rossz, viszont a blade még ennél is jobb azonos áron így nem rúg lasztiba.

star II: zárt oprendszer, nulla bővíthetőség.

hidd el a blade éri meg egyedeül ebben az árkategóriában.

2011. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tehát,ezekre nem lehet jól játékokat rakni?Internetezni se valami jó velük?

Amúgy a lányomnak kellene,14 éves.Nem értek a telefonokhoz,a Htc-t nem nagyon ismerem...

Köszönöm szépen a válaszaid:)

2011. jún. 16. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!