Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DSLR vagy Bridge gépet vegyek...

DSLR vagy Bridge gépet vegyek 100 ezerért?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani is néhányat?
2011. nov. 2. 17:59
 1/4 anonim válasza:
100%

Ezzel az a gond, hogy nem igazán fér bele 100ezerbe!

De tuti dslr vegyél!

Hogy Nikont, vagy Canont, majd eldöntöd.

Normál árak közt ez a két elérhető és igazán jó márka. Én neked Nikont ajánlom, bár tudom, hogy felhördül most a Canon párt, de én lecseréltem az egész szettem.

Szebb a rajza az biztos nikonból d3000(3100) canon1000 ennyi pénzbe ez fér bele...

2011. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A vége egy kicsit értelmetlen lett.:-)

Ha használtan veszel 6,1mp legyen legalább.

Az amatörök dölnek be a megapixel háborunak és az élőkép funkcióknak. Inkább tégy számvetést mit szertnél fotózni ahhoz milyen obi kell és mennyi lesz...

2011. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Canon: olcsóbb obi

Nikon: élesebb kép

2011. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PoK válasza:
A gepeknel szamit a MP is de igazan az szamit hogy mien korulmenyek kozt alja meg a hejet. Hiaba van xy megapixeled ha nincsenek kulonbozo fenyviszonokra beallitasok, azonkivul van ien hogy egyes szineket jobban kiemel stb. Az ieneket is figyelembe kell venni , ez csak par a sok kozul
2011. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!