Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos kerékpárt szeretnék...

Nemondom2x kérdése:

Elektromos kerékpárt szeretnék venni (nem teljesen sík területre), de nem vagyok jártas ebben, szerintetek milyet lenne érdemes vennem, ami nem is (olyan) drága?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha többnyire földes úton akarod használni akkor bizony sokat kell majd költened ilyenre. Ha olcsóbb kínai vackot veszel az hamar tönkreemegy aztán majd költhetsz rá hogy új rugókat kapjál meg új kerekeket. Én ezt az egész elektromos bicó dolgot nem javaslom mert ha az akksi tönkre megy akkor szintén méregdrága szerezni bele egy másikat. Nekem volt ilyenem nagyon megszívtam vele mert tönkre ment az akksi 2 szer is illetve a motort is cserélnem kellett mert leégett, normális utakon jártam vele a kertvárosi részen.
2011. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kondor Judit válasza:
Nekem is volt,én sem ajánlanám,mert a csináltatása sokba van ha elromlik.
2011. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Egyenlőre nekem nem marad más választásom, mint az elektromos kerékpár egyéb okok miatt. Leírnátok nekem, hogy melyik márkák tartoznak az ócska kínai alá, illetve ha elromlik a motor vagy az aksi, akkor az mi pénzbe kerül?És mennyiért lehet már olyat kapni, ami ér is valamit?Amúgy nem földútra, hanem városba és környékére használnám, csak itt-ott emelkedős-lejtős(nem vészesen) az út és úgy tudom ez nem elhanyagolandó momentum ennél a kerékpárnál.
2011. nov. 5. 16:24
 4/6 Kondor Judit válasza:
Nekem a régi tipusú Tornádom volt de sajna már nem lehet kapni az még nem gagyi volt, az aksi bele úgy 30ezer volt
2011. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem 3 éve van Sellő 4 típusú elektromos kerékpárom, 3 darab aksija van, ez lényeges, és 300 wattos.

A két aksis jó, de gyenge is meg nem olyan tartós.

Még nem kellett cserélni, az előírt 25 kilométert meg tudom vele tenni a mai napig is.(Hetente egyszer töltöm)

Igaz 120 ezer Ft körül volt, Miskolcon a Tescóval át elemben vettem, kerékpár boltban,olyan 50 kiló a súlya.

A 80 ezresek két aksival vannak. Igaz ez is kínai termék, de már ami nem kínai az hamisítvány mondják!(?).

Erős a váz szerkezete, stabil az úton, kényelmes az ülése is, szépen is néz ki.

Én nagyon elégedett vagyok vele, anyukámat ápolom, naponta 4 kilométerre járok vele, ebbe van egy kis emelkedő is.

Ajánlani tudom mindenkinek, (lehet csak ez a típus vált be?! vagyis nekem)

Javítani még nem kellett.

2011. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményeket!!
2011. dec. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!