Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos Cigaretta! Vélemény...

Elektromos Cigaretta! Vélemények? Drága? Megéri?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy elektromos cigarettát.Nem a legspécibbet,de nem is a leggagyibbat első nekifutásnak!!mennyibe kerül??Hallottam, hogy 30ezer környékén mozognak?:O Bp.-en hol tudok venni??Egyáltalán miből áll az elektromos cigi,és hogy működik??Nektek tapasztalat?Egyáltalán megéri???
2011. ápr. 12. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs,de ha venni szeretnél,itt holnap akciós lesz:

[link]

2011. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Haverom tapasztalatát tudom csak megosztani

Két hete gondolta,hogy lerakja a cigarettát,az apja vett neki egy elektromos cigit,csokis ,vaníliás és cseresznyés ízesítéssel

Ezt használta 1 hétig aztán újra visszaszokott a cigihez,biztos nem volt az igazi

Amúgy azt mondta,hogy az aksija csak kb fél napig bírja vagy egy napig,ha szívod:D

De szerintem érdemes kipróbálni 5 ezer Ft-ból megkapod patronokkal együtt

2011. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en is hasznalom mar egy ideje, de keptelen vagyok csak azt szivni, nekem kell melle a rendes cigi is
2011. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez amúgy annyira néphülyítés!!!

Ezzel az életbe nem szoksz le! Ugyanis a nikotin ugyanúgy ott van benne, és a mozdulatsorod is megvan vele. Annyival jobb hogy nincs benne 4000féle mérgező anyag.. semmi mással.

2011. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hol lehet kapni ilyen e-cigit???Aki írta, hogy kb 5ezer ft-ból kijön!!!Megírnád, hogy melyik tipus az!!Köszi!
2011. ápr. 13. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
És az mínusz 40 000 mérgező anyag, nicnsen égés termék, így nem szívsz be vele annyi mérget, és ízre, hangulatra, mindenre, majdnem ugyanaz, én még nem próbáltam, de ha nem tudom lerakni a cigit, akkor mindenképpen veszek, vagy vizipipa, a nikotint meg fokozatosan lehet csökkenteni, és a végén teljesen elhagyni. Nem káros, és a többségnek segített, szóval szerintem 5 ezer forintért megér egy próbát, gondolj bele, azzal az 5 ezerrel megoldottad két hétre kb. a cigarettázás gondját, nem lász rá pénzed hogy vegyél, adni meg nem igazán fognak neked doboznyi cigiket a haverok...:) megéri, én is veszek egyet szerintem, mert már nagyon unom ezt a tetves cigit.
2011. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A 4-5000.-res készülékek nem tartós akkumulátort tartalmaznak.Ha biztosra szeretnél menni www.e-cig.hu

Náluk garanciálisak a termékek és be vannak vizsgálva.

2011. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!