Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális fényképezőgépbe...

Digitális fényképezőgépbe milyen elem jó,? kirándulni megyünk nincs meg az elemtöltőm tehát vennem kell bele. milyet vegyek? az ilyen hétköznapi pár száz ft-os-tól tényleg tönkremegy?

Figyelt kérdés

mert nekem mondtak olyat h csak fényképezőgépbe valóelemet tehetek bele mert a normál ami 100-200 ft az belefolyik.

tapasztalatok?

tényleg csak az 1000 ft-on felüli jó bele?


2009. máj. 7. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én, amikor megvásároltam a fényképezögépemet, nem tudtam azonnal aksikat is venni hozzá. Elemeket vettem hát, olcsót választottam, mert csak a gépet kipróbálni kellett. Természetesen nem folytak bele, de kb. 3 óra alatt lezabált belölük 8 darabot (4 jár bele). A 4 darab aksival kb. 1 napig bírja. Szóval szerintem nem folynak bele, de számítsál rá, hogy kb. negyede annyi ideig tartanak majd.
2009. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi hát vettem bele hát bekapcsol aztán meg ki.
2009. máj. 8. 16:55
 3/6 anonim válasza:

géptől és az elem minőségétől is függ,meddig bírják.

természetesen az elem nem folyik bel a gépbede azért nem baj,ha nem tárolod benne hónapokig.

1.5 voltos elemet vegyél,az elég jól bírja,sokkal jobban,mint az 1.2 v-os./a Tusco-s 16db/250 Ft-tól nem lehet teljesítményt várni,még a faliórában is 2-3 havonta cserélni kell:)/

aksiból ne a 100-150 Ft-osat vedd meg,mert nekem addig sem nagyon tartják a töltést,ameddig mindennapi használattal lemerítettem a drágább/~3-4 éves Uniross 2100mAh/ fajtársait/1-3 hét,~4-600 kép,de kevesebbet fényképezve nagyon jól tarták a töltést!/

ezek az én tapasztalataim...

2009. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 15. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az olcsó jó arra, ha nincs más csak nem szabad benne hagyni hónapokig. Fél-egy évig bent marad, akkor kifolyhat könnyen.A lényeg, utána nem szabad benne felejteni sokáig.
2012. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El emelem elem.
2018. júl. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!