Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mi szerint válszt pelenkát?...

Ki mi szerint válszt pelenkát? Márka, vagy mások tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat. Végigpróbáltunk párat, nem voltak jók, végül maradt a libero.
2010. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tapasztalat. nekünk a zöld tescós vált be. barátnőméknek a liberó.
2010. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én saját tapasztalat alapján választottam, már nagyon sok mindent kipróbáltunk, volt amelyik átázott, a gumi részénél nagyon kicsípte a babám bőrét stb. Ami tökéletes, az a pampers active, most maxit használunk, minden szempontból megfelel!
2010. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Liberóval kezdtünk (ez tetszett), aztán kipróbáltuk a Lidl pelenkáját (mert olcsóbb volt), utána pedig a Tescósat. Nekünk ez teljesen bejött, szinte sose folyt ki belőle semmi, és akcióban nagyon olcsó.
2010. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is tapasztalat útján. Most a Pempers activ baby a kadvenc. Akcióban annyiba kerül mint a tescós akció nélkül.
2010. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját magunknak tapasztaltuk ki, melyik méretből, melyik a legjobb a fiamnak. Kicsit husi baba, szinte minden méretváltásnál kisérletezgettem, csereberéltünk az unokahúgommal pár darabot, mire kitapasztaltuk, melyik típus a jó. Most a 4-es méretű Pampers-et használjuk elég régóta.
2010. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2010. márc. 1. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azért kezdtem dm-est használni, mert Tesóm is azt használta, és meg volt vele elégedve.Így azt használtuk mi is, és soha nem volt baleset, pedig éjszaka 14 órát van rajta.Ebbő használtam az 1-2-3-ast.Aztán a hármas szorította a combiját,a négyes meg hatalmas rá, így vettem liberót, így most azt használjuk.Az egy kicsit gumisabb hátul is.Közben egyszer vettem pamperst, mert nagyon le volt értékelve, de alig vártam, hogy elfogyjon, nekem túl vékony és nagyon büdös.Múltkor levélben kaptam egy darab mintát, ráadtam, átöltözés lett a véga, nyakik szaros volt.Szóval egyelőre liberó, majd ha belenő, visszatérek a dm-eshez.

/Z/

2010. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!