Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van a gitáromhoz a jack...

Van a gitáromhoz a jack kábelen ge y átalakító-géphez kötöttem-gondollom jó ez de nem ismeri fel a gép-miért?

Figyelt kérdés
lécc segítsetek
2011. nov. 11. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mert nem tudsz magyarul, a gép meg csak úgy ért...
2011. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik funkcionális analfabétizmusnak.


Viszont témánál maradva: mégis mit kéne a gépnek felismerni egy jack átalakítón? Bedugod a hangkártyába, aztán örülsz neki. Az Y miatt max. a jelerősség esik, azaz halkabb/gyengébb lesz a hang.

Felismerni csak olyat tud a PC (otthoni esetben), ami valamilyen porton kommunikál vele. USB, soros port, hasonlók. A hangkártya bemenete csak fogad egy analóg jelet 0-tól valahány voltig és nem érdekli, hogy azt mi adja ki, amíg nem lép ki a tűrési tartományból. Köthetsz rá porszívómotort is...


És tényleg tanulj meg rendesen írni és fogalmazni, mert ez nagyon gáz. Sok bajod lesz még így az élettel.

2011. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
figyu-én csak megkérdeztem hogy a kábel segítségével hogy köthetem össze a gitáromat....aki tudja a választ az irjon legyen oly szives
2011. nov. 12. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
melyik dugóba dugtad? A kék színűbe érdemes, az a vonalbemenet. Nekem a rózsaszín, (mikrofon bemenet) túl zajos volt, a vonallal tudtam mit kezdeni. Azt rádugod, akkor a gép semmit nem ír ki, mert nem kell hogy kiírjon. A hangerőszabályzónál a felvételi sávoknál válaszd ki hogy a vonalbemenetet érzékelje, akkor már a jel menni fog. Ha ezután akarsz használni valami programot, guitar rig vagy ilyesmi, lehet ott is be kell állítani hogy vonalról megy a jel, de ha effektek nélkül akarsz tisztán felvenni valamit, ahhoz már elvileg jónak kell lenni bármilyen felvevőprogramnak, vagy ha csak hallani akarod magad, szerintem úgy már fogod is. De csak úgy natúrban nem lesz nagy jele, fel kell majd tekerned jól a hangerőt, hogy hallatszódj
2011. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
leszedtem a cubase sx 3-at és nemtom hogy kell beállítani:S
2011. nov. 18. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Cubase-ben sehogy, mivel az nem erre való.
2011. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudnátok írni progit amivel működhet?
2011. nov. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!