Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Diktafonnal hány méterről...

Diktafonnal hány méterről lehet hangot felvenni?

Figyelt kérdés

Érdemes egyetemi előadásokra diktafonnal bemenni, mondjuk az első sorból felvenni az előadáson elhangzottakat?


Mire kell odafigyelni diktafon vásárlásakor?


Köszönöm a hozzáértő válaszokat előre is.



2011. nov. 27. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

nem jó ötlet

csúnya jogi következményei lehetnek, ha kiderül

2011. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az előadó beleegyezésével?


Inkább a kérdésre lenne válasz?

2011. nov. 27. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
ha beleegyezett, akkor gondolom a katedrához is teheted, tehát nem kell a "hatótávolságon" aggódnod
2011. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálunk ebbe nem egyeztek bele az oktatók, lett is belőle balhé amikor valaki stikában felvett valamit.


Nem értem hogy nem tud valaki jegyzetelni.

2011. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A hang sajnos terjedésében egy kicsit a fényre is hajaz, takarásból nem az igazi, ki kellene tenni az asztalra és irányba fordítani a mikrofont.

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a fényképezőmet vittem 2 akkuval. 4-4 óra felvételre elég.

Zoom állásban a mikrofonja baromi érzékeny.

Csak ki kellett tennem magam elé hanyatt lökve és szuper sztereo felvételeket csinált.

Bárki aki rákérdezett, azt mondtam hogy azért van ott, mert pár jegyzetet le kell fotóznom. Még ha akarta meg is mutattam a képeket. :)

A mennyezet felé néző objektíves fényképezőre valahogy senki sem gyanakodott hogy hangot vesz fel.

Otthon egy progi 10 perc alatt kimásolja a videóról a hangot, ami megy fel a mobilra és szól a fülembe.

Marha jó a jegyzetet olvasva újra hallgatni az előadást.

2011. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rendes vagy!
2011. nov. 28. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!