Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen lenne megfelelő?

Milyen lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Üdv!Milyen laptop lenne nekem a megfelelő?

~olcsóbb legyen /80.000-100.000/

~Ne legyen NETbook

~11 éves lánynak kezelhető legyen, és ne legyen vele macera

~Minőségi


Köszi a válaszokat!!=))


2011. dec. 2. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
bármelyik amelyiket ennyiért megveheted. Ezek közt szinte olyan minimális a különbség, hogy szóra sem érdemes. Max a márkanév más. Az egyikben lehet hogy kevesebb a memória és a vinyó kisebb, de ezért picit komolyabb a videóvezérlője. Nagy különbség mégsincs köztük. Netezni, irodai melóra vagy tanulni szövegszerkeszteni, zenére, filmre jók. Régebbi játékokhoz is
2011. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

packard bell easy note tk (110 ezer ft)

3 GB ramos

webkamerás, jól néz ki, 15,6'-es képernyő, könnyű (mármint súlyra), windows 7 operációs rendszer rajta az alap


[link]


és így néz ki ;)

ien van nekem is naon szeretem

13/L

2011. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok


am én az extreme digitalban vettem 110 ezerért, de a media markt-ban meg 150 ezer

2011. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Második.Nagyon jól néz ki!!És tényleg jó? WiFi-s? mert nincs itthon Wifi telepítve..:((
2011. dec. 4. 16:32
 5/18 anonim ***** válasza:
hát nekem wifiről megy a net rá, de akk már sztem ha veszel egy ien laptopot, akk csak vegyél hozzá wifit is, nem oszt nem szoroz =)
2011. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
és igen tényleg jó, naon szeretem =)
2011. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És mobilnetről is jó, ugye?gondolom.am én vok a 11 éves lány.xDD ..
2011. dec. 4. 18:05
 8/18 anonim ***** válasza:

Áh, ez az értelmes párbeszéd "WiFi-s? mert nincs itthon Wifi telepítve..:((" Ez számomra értelmezhetetlen. WiFi-t nem lehet telepíteni. Egyáltalán milyen laptopot adnak MA amiben nincs WiFi vevő???


"vegyél hozzá wifit is, nem oszt nem szoroz =)" WiFi-t nem lehet venni!!!


"mobilnetről is jó, ugye?" Nincs rajta SIM kártya bemenet, de mi akadályoz meg téged abba hogy beledugj egy mobilnet sticket?


másodiknak: A belinkelt képen látható laptopot Linux operációs rendszerrel adják, nem Windows 7-el. "könnyű (mármint súlyra)" szerintem a tömegre gondoltál de mindegy...


Ja és kérdező: Mit értesz az alatt, hogy "11 éves lánynak kezelhető legyen"??? Ez is egy értelmetlen dolog. Ha veszel egy laptopot akkor nyilván Windows operációs rendszer lesz rajta és mivel gondolom Windows-on nevelkedtél ugyan olyan mint bármelyik gép amit valaha használtál, tehát kezelhetőségi szempontból ugyan olyan mint (majdnem) bármelyik másik számítógép.


"am én vok a 11 éves lány.xDD .." A büdös életben nem jöttünk volna rá.


UI.: Nem értem mit esztek a kinézetén, pont úgy néz ki mint bármelyik másik laptop. Ja és a Jézuska megdobhatna benneteket egy helyesírási szótárral!


Üdv!

2011. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nem oltogatnál.am azért, mert képzeld, vannak "kacifántosabb" gépek is..ugyhogy.;))jahm és attol h te vagy a bölcs bagoly, attól még..És mi gyerekek vunk, nem biztos h mindenhez értünk..Nacsáá.;)ennyi.
2011. dec. 7. 15:17
 10/18 anonim ***** válasza:

# 7 vagyok - Kacifántosabb gépek??? Példa?


F/14

2011. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!