Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott a memoria kártyám?

Hangszoros kérdése:

Elromlott a memoria kártyám?

Figyelt kérdés

micro sd kártya: agyig 2009-es képekkel. Infaviwel szoktam használni. Elővesz mert kellett róla egy hangszórós kép. USBC ismeretlen file, és az 1Gigás kártyára 2.4Giga tartalmat ír. Véletlenül Linuxxal indult a gép, és hogy hogynem , egy csomó képet látott, bár egy rakás zagyvaság is volt ökör dátumokkal ( 1933, stb ) kriksz kraksz ábrákkal.

Próbáltam a Leicába is berakni -ezzel készültek a képek- de az se látja. Vagy 5fajta kártyaolvasóval próbáltam.

Ami kép használható, lementettem a Linux alól- Win nem lát semmit-, de azért bosszant , mi mehetett pocsékba?

Találkozott valaki hasonlóval? és vagy tud valaki ajánlani valami recovery programot? ( ha lehet ingyenest ).

Egy párfajta vírúsirtóval kísérleteztem. Habokra, mert nem győztem .

" Sanvol "t " írt a Linux a kártyára. Egy kínai TV-és mobilhoz adták


2011. dec. 5. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld linux alatt újraformázni vagy egy telefonban, ami látja
2011. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a kártya izgat, hanem a tartalma. Ha leformázom, az is eltűnik róla ami van.
2011. dec. 5. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
azt mondtad, hogy a linux alatt le tudtad menteni, nem?
2011. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyrészét. Az egyik mappába, 12 az elején, és a végén egypár. másikban 20 az elején, és pár a végén a gubancos. A HE-n irtak lehetőségeket, majd próbálom.
2011. dec. 6. 03:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy mi lehet az az USBC file? Egy másik kártyámra is felíródott. Gyanítom valami vírus, kártevő. Azért gondolom, mert tegnapéjjel a Comodó 3kártevöt fogott. Napközben dugtam be a kártyát.
2011. dec. 8. 09:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Na egy ismerősöm-rendszergazda- talált infót. Virus . Azért izgat, mert egy másik kártyámra is rámászott ez a fránya USBC. Muszáj foglalkozni " Őkelmével "
2011. dec. 9. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!