Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A riválisom a suliban egyfolyt...

A riválisom a suliban egyfolytában azzal piszkál, hogy neki milyen tábla gépe és milyen telefonja van, amivel nekem menőzik és bánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne irigykedj? Ha nem zavarna téged, hogy neki drága dolgai vannak. akkor az illető hiába dugná az orrod alá. Egyébként milyen értelemben riválisod? Fogadjunk, hogy 13-15 éves lány vagy..
2011. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg szépen hogy hagyja abba. Ha nem hagyja, akkor kérd meg még egyszer szépen hogy hagyja abba, és mondd hogy nem szólsz többet. Ha még mindig folytatja akkor haraptasd rá a piszoárra és rúgj rá egyet a fejére hátulról.


Ha gyengébb is vagy nála meg csóróbb is akkor viszont azt hiszem rád nézve kicsit túlzás a rivális szó használata.

2011. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ott rossz, hogy riválisnak nevezed. Minek foglalkozol vele? Tanulj programozni és 4 év múlva mindkettőt széthekkeled... Na jó, ez azért durva, de vannak az életben a szórakoztató elektronikánál lényegesebb kvalitások, aki ehhez nem nőtt még fel, azzal nem kell foglalkozni.
2011. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként már elsőtől a barátnőm volt. De negyedikben nagyon összevesztünk. Aztán folyamatosan keresztbe tett nekem, és a barátnőimet is elvette tőlem. Egyébként nem vagyok rá irigy mert ő egy kis alacsony, kancsal lány. Most ő az osztályban a menő lány az osztályban.
2011. dec. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!