Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A 207-es Babettám ami gyárilag...

Füli33 kérdése:

A 207-es Babettám ami gyárilag 6V lenne 16-18V termel. Előre tettem fel egy MZ lámpát és bele 12V 50/55W izzót hátra meg 2db 12v 5W. De ha váltok tompítottról refire vagy fordítva akkor mindig kicsapja a két hátsót. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

1./A lámpa bekapcsolása előtt nem kell a motort beindítani, az unokák a muzeális égőkkel nagy anyagi haszonra tesznek majd szert!


2./ A motorból az egyik titkos paksi blokkot ki kell szedni.


3./ Meg kell próbálni a Babettához való égőket beszerelni.


4. / A hibás kapcsolót ki kell cserélni!

2011. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az erőgépem alapon termel 16-18V és a szimpla Babszi izzók csak felvillannak és elszállnak mert gyárilag 6V. És szerintem a kapcsolónak sok köze nincs hozzá.
2012. jan. 14. 14:01
 3/3 anonim válasza:
szerintem kösd újra az egészet, a kapcsolást nézd át,meg a gyújtást rajta. nekem is 15V-on felül teljesített mikor kimértem,és folyamatos problémám volt a hátsó izzó "kicsapkodással"... nemtudom mi baja volt,de újrakötöttük,elképzelhető hogy tirisztoros gyújtásnál az a kis fekete "kocka" amibe futnak a kábelek bele, az halódik. Na mindegy,szétszedtük,újrakötöttük ismerősömmel,azóta jó :) írj majd hogy mit sikerült nálad!
2012. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!